Tavaszi csapat verseny

Tisztelt Horgásztársak!
A Röszkei Sporthorgász és Természetvédő Egyesület megrendezi

TAVASZI CSAPATVERSENY

elnevezésű nyílt nevezéses csapat horgászversenyét, amelyre ezúton tisztelettel meghívjuk.
Verseny időpontja: 2018. május 12. (szombat)
Helye: Gyálai Holt-Tisza holtág Lisztes szakasz, átlagosan 100 m széles,
1,5 – 3 m vízmélységű, náddal szegélyezett vízterületen
Programtervezet: 05.30–tol Gyülekező a „VIVA PIZZÉRIA ÉS SÖRÖZŐ” Röszke
06.00 Megnyitó, majd sorsolás.
07.00 Horgászhelyek elfoglalása, felkészülés (07.50-től etetés)
08.00-12.00 VERSENY
12.00-13.00 Mérlegelés
13.00- tol Eredményhirdetés és ebéd.
A csapatok négy főből állnak, egy fő csapatvezető és három horgász.
Versenyzőknek a nevezési díj tartalmazza az ebédet, a többiek a helyszínen fizethetik be.
Nevezési díj: 7500 Ft/csapat (három versenyző + egy csapatvezető) Nevezni a horgászegyesület ügyfélszolgálati irodájában (csütörtökönként 14- 17 ig), a „Macsek Kisállat Eledel és Horgászbolt”-ban (06305792616) hét közben de:8-12-ig. A nevezési díjat a helyszínen is ki lehet fizetni, de a részvételt határidőre kérjük jelezni. A nevezési díj tartalmazza a négy fő részére az ebédet is. Plusz ebédjegy 1000 Ft.
Nevezési határidő:2018.május 11. 12.00 óra
Díjazás: Az első három helyezett csapat, valamint minden szektorban az eső helyezett lesz díjazva.
Különdíjak: Legnagyobb halat kifogó horgász különdíjban részesül.
Általános szabályok:
Minden versenyzőnek kötelező az állami horgászjegy(csapatvezetőknek nem)
Horgászkészség 2 bot – 3-3 horoggal (úszós v. fenekező felszerelés). Rakós bot használata, élőhal, halszelet csaliként alkalmazása és a pergetés tilos!
Felhasználható nedves etetőanyag mennyisége maximum 10 liter.
Ezen kívül még összesen 1,5 liter élő anyag megengedett.(csonti, pinki, giliszta,szúnyoglárva)
A zsákmány mérése a helyszínen történik. (versenyállásokban)
A verseny idejére, a halfajokra egyébként jogszabályban megállapított méret-, mennyiség és faj szerinti korlátozás nincs érvényben. (állami horgászjegyen szereplő jegyzék szerint)
- Ha a süllőt fog, akkor a kímélet miatt azonnal vissza kell engedni a vízbe, és nem számít bele a fogási eredménybe.
-A kifogott halakat a verseny végéig lehet megtartani, ezért keretes haltartó háló használata kötelező!

A rendezvény felelőse: Magyari László (703139920)

Magyari László

esemeny datum: